2022 nyarának végén elmondhatjuk, hogy hosszú, de nagyon sikeres szezont zárt Jackl Vivien és edzője, Kocsis Márta: sok éremmel, bajnoki címmel tértek haza a versenyekről. Kocsis Márta, a TVSE edzője a 2022-es szezon végi értékelésében elmondta:

“Különösen nagy büszkeséggel tölt el Vivien eredménye, hiszen az Ifjúsági EB-n 400 méteres vegyes úszásban szerzett bronzérmet, valamint az is, hogy Vivien Limában, az Ifjúsági VB-n milyen elképesztő teljesítményt nyújtott a szezon végén.”

Négy egyéni számból három alkalommal sikerült a döntőben úsznia Viviennek első éves serdülőként a 2-3 évvel idősebb lányok mezőnyében: 400 méteres vegyes úszásban és 200 méteres pillangóúszásban pontszerző 6. helyen végzett, 1500 méteres gyorsúszásban pedig az Ifjúsági VB utolsó napján egy remek 7. hellyel zárta ezt a szezont!