Egy újabb korosztály, a cápák áltak rajtkőre a héten megrendezett VIII. Cápa Országos Bajnokságon Szegeden július 10-13-a között, ahol ismét szép eredményeket értek el a fiatalok.

A csapat tagjai: Kádár Csenge, Kovács Lili, Ozsvát Zalán, Schalkhammer Alex, Siroki Bence, Szobi Réka, Várhelyi Abigél.

Már az első nap két dobogósunk is volt, emellett pedig szinte minden számban egyéni csúcsot is úsztak versenyzőink.

100m mell, 4. hely

A második napon mindenkinek minden számban sikerült egyéni csúcsot úsznia, ami nagy siker és egy érmet is szereztünk.

400m gyors, 2.hely

A harmadik napon ismét mindenki kitett magáért, egyéni csúcsok születtek, 5 döntősünk is volt, akik közül hárman is éremmel lettek gazdagabbak.

400m vegyes, 8. hely

Az utolsó napon is tudtak még egyéni csúcsokat úszni a gyerekek. Kádár Csenge 1500m gyorsúszásban óriási egyéni csúccsal, rajt-cél győzelemmel lett országos bajnok.
Dicséret illeti a csapat összes tagját, sok-sok egyéni csúcsot úsztak, pontszerző-, és dobogós helyezést, magyar bajnoki címet szereztek.

Gratulálunk mindenkinek! Büszkék vagyunk rájuk!

Edzők: Sirkó András, Stanga Tibor