LXVII. Országos Serdülő Úszó Bajnokság – Kaposvár, 2023. június 21-22.
Első napon Jackl Vivien 200 m vegyes úszásban egyéni csúcsot úszva szerezte meg az első helyet. Bartalos Anna 1500 m gyorsúszásban remekelt, egyéni csúcsot úszva a dobogó harmadik fokára állhatott. A 4 x 100 m mix gyorsváltó nagy csatában végül az 5. helyet szerezte meg: Jackl Vivien, Nagy Dalma, Bukovics Péter, Bartalos Gábor
Második napon Jackl Vivien az első nap győzelme után a második napon is elsőként csapott a célba: 200 m pillangóúszásban nem talált legyőzőre, majd 10 perc múlva újra rajtkőre állt és a 100 m hátúszás döntőjében új egyéni csúcsot úszva 3. helyen végzett, Bartalos Anna 400 m gyorsúszásban nyújtott remek teljesítményt, alig lemaradva a dobogóról a 4. helyen ért célba új egyéni csúcsot úszva. A 4 x 100 m lány vegyes váltó a 6. helyen végzett: Jackl Vivien, Bartalos Anna, Virág Réka, Nagy Dalma

A harmadik nap délelőtt Réka 400 m vegyes úszásban és 50 m pillangóúszásban állt rajtkőre, pillangón megközelítette a legjobb idejét, 400 m vegyesúszásban a 14. helyen végzett. Dalma 400 m vegyesúszásban és 200 m mellúszásban volt érdekelt, 400 m vegyesen a 17. helyen végzett. Peti 50 m pillangóúszásban állt rajtkőre, új egyéni csúcsot úszott, Gábor szintén 50 m pillangón ugrott a medencébe, megközelítette a legjobb idejét.

Harmadik nap délután Vivi a 200 m gyors döntőjében nagy csatában diadalmaskodott és komoly egyéni csúcsot úszva megszerezte a harmadik aranyérmét.
Anna szintén szuperül teljesített 400 m vegyesúszásban nagyon picivel lemaradva az első helyről ezüstérmet szerzett új egyéni csúcsot úszva. A 4 x 100 m lány gyorsváltó hatalmas csatát vívott, alig lemaradva a dobogóról végül a 4. helyen ért célba !

A bajnokság utolsó napján sem maradtunk érem nélkül. Jackl Vivien hatalmas egyéni csúcsot úszott 200 m hátúszásban és ezzel megnyerte a negyedik aranyérmét.
100 m pillangóúszásban is remekül teljesített: új egyéni csúcsot úszva a 3.
helyen ért célba.
Bartalos Anna a 800 m gyorsúszás döntőjében óriási hajrával felállhatott a dobogó harmadik fokára.
A versenynap végére is maradt izgalom: a 4×200 m lány gyorsváltó hatalmasat küzdött és végül 2. helyen ért célba: Nagy Dalma, Bartalos Anna, Virág Réka, Jackl Vivien.

A verseny legeredményesebb lányversenyzője pedig Jackl Vivien lett!

Peti és Gábor is jól teljesített.

Kocsis Márta edző: „Gratulálok az egész csapatnak, szuper teljesítmény volt egész héten!”

Edzők: Kocsis Márta, Sirkó András