II. Utánpótlás Rövidpályás Országos Bajnokság- 2023. november 29. – Szeged

Első nap:
Sikeres első napot zártunk a bajnokságon. Két országos csúcs 1500 m gyorsúszásban, Jackl Vivien és Bartalos Anna remekeltek. Versenyzőink jól bírták a leghosszabb gyorsúszó számot a serdülő korosztályban:

Mindenki egyéni csúcsot úszott.

200 m vegyesúszásban Jackl Vivien új egyéni csúccsal nagy csatában a 2. helyen végzett.
Bartalos Anna a fiatalabb korosztályban ugyanebben a számban 3. lett új egyéni csúccsal!
Nagy Dalma 200m vegyesúszás 12.hely, új egyéni csúcs, 100m mellúszásban is új egyéni csúcs
Virág Réka 100m gyorsúszás új egyéni csúcs.

Kocsis Márta edző:
„Gratulálok csajok, szuper első nap volt!”

Második nap:

A második nap is kiválóan sikerült, ezen a napon is remekeltek úszóink.

Bartalos Anna 1.hely, új egyéni csúcs

A 4 x 100m vegyesváltóban is remekeltek versenyzőink, hiszen az abszolút döntőben a 7.helyen végeztek (Jackl Vivien, Bartalos Anna, Virág Réka, Nagy Dalma)

Virág Réka és Zseni Réka 400m gyorsúszásban volt még érdekelt, mindketten egyéni csúcsot úsztak.

Harmadik nap:

Remek folytatás a harmadik napon: újabb érmek, döntők, egyéni csúcsok!

400m vegyesúszás 6.hely
Virág Réka 200m gyorsúszásban remekelt, új egyéni csúcsot úszott.
Nagy Dalma 200m mellúszásban volt érdekelt, Neki is sikerült egyéni csúcsot úsznia.

A 4 x 100m gyorsváltó egy helyet javítva a reggeli helyezéshez képest, remek úszással a 6. helyen végzett (Virág Réka, Nagy Dalma, Bartalos Anna, Jackl Vivien).

Gratulálunk! Hajrá TVSE!
Gratulálunk Kocsis Márta és Sirkó András edzőknek is!

További fotókért látogass el Facebook oldalunkra és a Magyar Úszó Szövetség online felületeire!

Kádár Bendegúz (2010)

42 csapat részvételével zajlott a 4 napos megmérettetés. A TVSE csapatát 6 lány és 2 fiú versenyző képviselte. Óriási eredmény, hogy az éremtábla 4. helyén végzett a TVSE csapata 16 éremmel.
Eredmények: 6 aranyérem
6 ezüstérem
4 bronzérem

A serdülő és gyermek korosztályban a legeredményesebb leányversenyzőnek járó kupát is sikerült megnyernünk:
Serdülőként Jackl Vivien 1500m gyorsúszás aranyérem, ami egyben Új Országos csúcs
Gyermek korosztályban Bartalos Anna szintén az 1500m gyorsúszásban aranyérem, ami országos csúcs

MIX váltókban segítették a csapatot!

„Gratulálok a csapatnak! Szuper teljesítmény volt! Külön gratulálok Vivinek és Annának, a
8-8 éremhez, ami a csapatot a 4.helyig repítette. Brutál munka volt csajok, csak így tovább!
Vivel nem sokat pihentünk, vasárnap már utaztunk Romániába (Otopeni), ahol a Rövidpàlyàs Felnőtt EB. résztvevője volt. A fő számában 400m vegyesúszásban állt rajthoz a verseny első napján.”

Gratulálunk a csapatnak! Gratulálunk Kocsis Márta és Sirkó András edzőknek!